EuroCave – Linia Royale

Najbardziej ekskluzywna winiarka na świecie

Od 40 lat firma EuroCave zajmuje się projektowaniem i realizacją produktów najwyższej klasy do przechowywania win, które zapewniają klientom najlepsze rozwiązania w zakresie wydajności, wytrzymałości i estetyki. Tym razem celem EuroCave było stworzenie najlepszej winiarki na świecie przeznaczonej do dojrzewania win.

Royale jest dzieckiem wyjątkowej współpracy pomiędzy rzemieślnikami, inżynierami i projektantami, czego efektem jest urządzenie łączące elegancję, wysoką jakość wykonania oraz stabilność warunków przechowywania. Jej spektakularny i charyzmatyczny design jest w stanie w pojedynkę zdefiniować na nowo kontury pomieszczenia. Najnowocześniejsze rozwiązania takie jak pełne szklane drzwi z 99% ekranowaniem U.V., opatentowany filtr tkany dla kontrolowania jakości powietrza, pochłanianie zewnętrznych wibracji przez strukturę korpusu szafy czy sprężarka o zmiennej prędkości w pełni zadbają o twoje najlepsze winne etykiety.

 

PRZECHOWUJ WINA W NAJKORZYSTNIEJSZYCH WARUNKACH

W winiarce Royale zastosowano szereg rozwiązań mających zapewnić przechowywanym butelkom idealne piwniczne warunki, a przede wszystkim bezpieczeństwo.


IDEALNA PIWNICZKA DO DOJRZEWANIA WIN

Winiarka 1-temperaturowa
Winiarka Royale została zaprojektowana z intencją zapewnienia doskonałych warunków do starzenia win.

W głównym trybie została zaprogramowana stała temperatura 12°C i ciągła kontrola i utrzymywanie wilgotności na poziomie 70%, co stwarza najkorzystniejsze, piwniczne parametry do osiągnięcia pełnego potencjału i bezpieczeństwa dla Twojej drogocennej kolekcji win.

Istnieje też możliwość ustawienia winiarki w trybie serwowania. Wyłączone zostają wtedy funkcje utrzymywanie stałej temperatury 12°C oraz kontrola wilgotności. Można wtedy ustawić temp. w zakresie od 6 do 18°C.


PÓŁKI I POJEMNOŚCI

Klimatyzowana winiarka Royale zawiera 12 dedykowanych wysuwanych półek, umożliwiające konfigurację pod konkretne butelki w kolekcji. Bezpieczeństwo podczas wysuwania i ochronę przed wibracjami zapewnia system Main du Sommelier Premium. Prowadnice są wykonane w technologii zapewniającej płynne i ciche wysuwanie butelek z urządzenia.

Przykładowe konfiguracje według rodzaju butelek:

  • 122 tradycyjnych butelek Bordeaux oraz 2 butelki magnum
  • 86 tradycyjnych butelek Bordeaux oraz 20 butelek magnum
  • 50 butelek magnum


DEKORACYJNY PANEL BOCZNY DOSTĘPNY W 11 KOLORACH


ESTETYCZNA OBUDOWA

Dzięki eleganckiej osłonie tylnej części urządzenia, ustawienie na środku pomieszczenia nie psuje wrażenia wizualnego.


OŚWIETLENIE LED

Bursztynowe oświetlenie led pod każdą półką pięknie podświetla etykiety przechowywanych win. Do wyboru trzy poziomy jasności.


PIĘKNY DESIGN I DBAŁOŚĆ O NAJMNIEJSZE DETALE

Niezwykły i innowacyjny design urządzenia podkreśla podwójna rama, nadająca mu charyzmy i powagi

Wszystkie urządzenia są numerowane. Na każdym znajduje się plakietka z jego indywidualnym numerem

Panel sterujący o pięknych liniach, wykonany z estetycznych materiałów łączących błyszczącą i matową czerń.

Piękne pełne drzwi szklane wyposażone zostały w niezawodny, zamykany kluczem zamek uniemożliwiający niepowołanym osobom dostęp do zawartości urządzenia.


DANE TECHNICZNE I CENA

1 – Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez wliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do jednego z naszych magazynów w Poznaniu lub Warszawie. 2 – Wliczając separator z tyłu. Wymiary nie uwzględniają uchwytu przy drzwiach.
3 – Na podana pojemność składa się wyposażenie winiarki w 122 butelki tradycyjne typu bordeaux i 2 butelki typu magnum


PLIKI DO POBRANIA