EuroCave – Linia Divine

Winiarka dedykowana do eksponowania i serwowania szampanów

Luksusowa winiarka EuroCave „Divine” do szampanów poświęcona jest w całości temu szlachetnemu trunkowi. Jest to unikatowe urządzenie, zapewniające odpowiednią temperaturę zarówno do przechowywania jak i serwowania szampana. Wykonana została z najwyższej klasy materiałów zapewniających niezawodność, bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki znajdującym się w niej butelkom (ochrona przed wstrząsami, światłem UV, zapewnienie odpowiedniej wilgotności), a jej półki zostały zaprojektowane do przechowywania wszystkich kształtów i rozmiarów butelek szampana.

Nigdzie nie znajdziesz drugiej tak eleganckiej, stylowej i efektywnej pod względem ekspozycji winiarki. Jest idealnym dodatkiem do każdego luksusowego wnętrza, a umieszczona w salonie, biurze, restauracji, lub klubie niechybnie przyciągnie wzrok i skupi na sobie zainteresowanie wszystkich gości.

ZASTOSOWANIE

Winiarka 1-temperaturowa
Idealna do przechowywania szampanów w odpowiedniej temperaturze serwowania.

Szampan najlepiej jest podawać na zimno. Idealna temperatura serwowania zależy od rodzaju szampana i momentu degustacji.

Winiarka „Divine” może być ustawiona w zakresie 5 – 12 °C.

(Dostępne rozmiary: S i L)

 

ROZMIARY I POJEMNOŚĆ

Linia „Divine” oferuje 2 rozmiary winiarek do wyboru. Wersja duża „L” pomieści do 91 butelek szampanów a wersja mała do 35 butelek. Oprócz gotowych pakietów półek klient może też samodzielnie dokonać wyboru półek w zależności od swoich potrzeb. Oprócz uniwersalnych półek wysuwanych, półki prezentacyjnej typu „Ice Bucket” na butelki standardowe (0,75l) istnieje możliwość zastosowania półki prezentacyjnej typu „Ice Bucket” na butelki Magnum (1,5l).

OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Dzięki zintegrowanemu oświetleniu wnętrza szafy, którego kolor ustawimy w jednym z 3 dostępnych wariantów (bursztynowy, niebieski lub czerwony) winiarka rozświetli pomieszczenie, w którym jest zainstalowana i doskonale dopasuje się do jego wystroju.

PANEL KONTROLNY

Linia „Divine” została wyposażona w nowoczesny cyfrowy panel kontrolny pozwalający na szybką i prostą zmianę ustawień temperatury. Panel został wykonany z błyszczącego tworzywa o barwie szampana.

 

PÓŁKI

PÓŁKI WYSUWANE LINII „DIVINE”

Półki wysuwane linii „Divine” posiadają przestawiane, zdejmowane uchwyty na butelki ze szczotkowanej stali nierdzewnej posiadające ręcznie wykonane wykończenia z z opalizującej skóry, które zastosowano dla większego komfortu użytkowania i ochrony butelek jak i również w celu podniesienia walorów estetycznych. Półki przystosowane są do przechowywania butelek szampana wszystkich kształtów i rozmiarów, w tym butelek magnum 1,5l.

 

PÓŁKA PREZENTACYJNA TYPU „ICE BUCKET”

Półka prezentacyjna typu „ICE BUCKET” posiada eleganckie uchwyty na butelki zamocowane na obrotowej tacy, które wykonane zostały z polerowanej stali nierdzewnej. Ręcznie wykonane wykończenia z opalizującej skóry zastosowano dla większego komfortu użytkowania i ochrony butelek jak i również w celu podniesienia walorów estetycznych. Uchwyty dostosowane zostały do wszystkich kształtów i rozmiarów butelek szampana, (dostępne również w wersji dla butelek magnum 1,5l)

 

Fronty zostały wykonane z zastosowaniem wysokiej jakości błyszczącego lakieru w barwie szampana. Dołączony biały marker pozwala na podpisywanie półek bezpośrednio na frontach. Projekty półek linii „Divine” zostały opatentowane przez EuroCave, co sprawia, że są obecnie jedynym takim rozwiązaniem na rynku.

CENNIK

 Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez doliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do jednego z naszych magazynów w Poznaniu lub Warszawie.

DANE TECHNICZNE


2 – Włączając separator z tyłu / 690 mm bez separatora. Wymiary nie uwzględniają uchwytu. 3 – Podane wartości odnoszą się do butelek szampanów pojemności 0,75l.