WINE BAR 8.0

Stylowy bar winny do zastosowań profesjonalnych

Oferowanie wina na kieliszki stało się niezbędne dla lokali zajmujących się sprzedażą wina. Jego zamawianie na butelki staje się coraz mniej popularne. Powodem tego jest rosnąca świadomość klientów i pragnienie odkrywania nowych smaków w celu poszerzania doświadczeń, czy też chęć dopasowania odpowiedniego wina do każdej potrawy. Oferta win na kieliszki w poszczególnych lokalach jest coraz szersza i lepsza jakościowo, co w wielu przypadkach pozwala klientom na degustację win z górnej półki będących wcześniej poza ich zasięgiem. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i wspomóc proces sprzedaży wina na kieliszki poprzez doprowadzenie go do odpowiedniej temperatury serwowania oraz zachowania jego świeżości nawet do 10 dni (tym samym minimalizując potencjalne straty) powstały użądzenia Wine Bar 2.0 oraz 8.0

GŁÓWNE CECHY

SERWOWANIE WIN W IDEALNEJ TEMPERATURZE

WINE BAR 8.0 posiada dwie niezależne temperaturowo komory. W każdej z osobna ustawimy idealną temperaturę serwowania dla win białych i/lub czerwonych w zakresie od 6 do 18 oC.

UTRZYMUJE JAKOŚĆ WINA NAWET DO 10 DNI PO OTWARCIU

Urządzenie posiada 8 stanowisk na otwarte, gotowe do serwowania butelki, które dodatkowo są próżniowo odpowietrzane. Dzięki temu rozwiązaniu wina zachowują swoją świeżość nawet do 10 dni po ich otwarciu. W ten sposób zaoferujesz swoim klientom szeroką gamę win serwowanych na kieliszki zapobiegająć jednocześnie niepotrzebnym stratom i marnowaniu trunku.

Oprócz tego w urządzeniu umieścimy dodatkowe 6 zamkniętych butelek, czekających w rezerwie, lecz doprowadzonych do pożądanej temperatury.

OŚWiETLENIE RGB LED

W urządzeniu zastosowano wysokiej klasy oświetlenie LED RGB pozwalające na wybór praktycznie dowolnego koloru (50 opcji kolorystycznych). Dzięki temu umieszczone w urządzeniu butelki zostaną odpowiednio zaprezentowane a samo urządzenie idealnie wpasuje się w klimat i nastrój pomieszczenia, w którym zostało umieszczone.

DANE TECHNICZNE I CENA

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO

PLIKI DO POBRANIA