EuroCave – Wine Bar 2.0

Modułowy bar winny z dużym potencjałem

Oferowanie wina na kieliszki stało się niezbędne dla lokali zajmujących się sprzedażą wina. Jego zamawianie na butelki staje się coraz mniej popularne. Powodem tego jest rosnąca świadomość klientów i pragnienie odkrywania nowych smaków w celu poszerzania doświadczeń, czy też chęć dopasowania odpowiedniego wina do każdej potrawy. Oferta win na kieliszki w poszczególnych lokalach jest coraz szersza i lepsza jakościowo, co w wielu przypadkach pozwala klientom na degustację win z górnej półki będących wcześniej poza ich zasięgiem. Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i wspomóc proces sprzedaży wina na kieliszki poprzez doprowadzenie go do odpowiedniej temperatury serwowania oraz zachowania jego świeżości nawet do 10 dni (tym samym minimalizując potencjalne straty) powstały użądzenia Wine Bar 2.0 oraz 8.0

SERWOWANIE WINA W IDEALNEJ TEMPERATURZE

Wine Bar 2.0 Posiada dwie niezależnie pracujące komory, w których w zależności od przechowywanego wina, białego lub czerwonego ustawimy odpowiednią dla niego temperaturę serwowania (8 lub 16°C)

UTRZYMUJE JAKOŚĆ WINA NAWET DO 10 DNI PO OTWARCIU

Dzięki unikalnemu systemowi próżniowemu opatentowanemu przez firmę EuroCave, otwarte butelki chronione są przed utlenieniem. Dzięki jego zastosowaniu wino zachowuje pełnię swoich walorów smakowych nawet do 10 dni po otwarciu, co pozwala praktycznie wyeliminować straty związane z wylewaniem niedopitych butelek. Sama technologia została naukowo przebadana i zatwiedzona przez Uniwersytecki Instytut Winorośli i Wina (Dijon, Francja)

URZĄDZENIE MODUŁOWE 2/4/6/…

W zależności od potrzeb urządzenie można rozbudować poprzez dodanie kolejnych niezależnych modułów, uatrakcyjniając tym samym ofertę win serwowanych na kieliszki. Istnieje też możliwość montażu urządzenia w zabudowie.

OŚWIETLENIE RGB LED

Urządzenie zostało wyposażone w multikolorowy system oświetlenia LED pozwalający na zdalne dostosowanie (za pomocą pilota) odpowiedniej barwy światła, wpisującej się w nastrój pomieszczenia oraz odpowiednio eksponując umieszczone w urządzeniu butelki

DANE TECHNICZNE

1 – Komplet 2 urządzeń. Produk dostępny jedynie przy zamówienie 2sztuk lub wielokrotności. Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez doliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do jednego z naszych magazynów w Poznaniu lub Warszawie.

PLIKI DO POBRANIA