Humidor na cygara CC064

Przechowuj cygara rozważnie i z klasą

Podobnie jak dobre wina, cygara również wymagają odpowiednich warunków do ich przechowywania, tak aby mogły zachować swój niepowtarzalny charakter. Urządzenie pozwala dostosować optymalną dla przechowywanych cygar temperaturę oraz wilgotność powietrza. Brak na rynku rozwiązań o równie wysokiej jakości, sprawia, że Humidor EuroCave jest aktualnie jedynym urządzeniem pozwalającym bezpiecznie i bezterminowo przechowywać wszystkie Twoje cenne cygara.

KRYTERIA ODPOWIEDNIEGO PRZECHOWYWANIA CYGAR

Kryteria, które należy spełnić aby cygara mogły zachować swój pełny potencjał:

 • STAŁA TEMPERATURA
  Idealna temperatura do przechowywania cygar wynosi około 17°C
 • WILGOTNOŚĆ NA STAŁYM POZIOMIE
  W przypadku cygar przyjmuje się, że względna wilgotność powinna wynosić około 65%
 • STABILNE PRZECHOWYWANIE
  Zbyt częste przenoszenie cygar może uszkodzić ich strukturę. Dlatego niezbędne jest ich odpowiednie i stabilne przechowywanie.
 • NATURALNY OBIEG POWIETRZA
  Należy zapewnić stały dopływ zewnętrznego i przefiltrowanego powietrza. Jest ono niezbędne, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i rozwojowi pleśni.
 • OCHRONA PRED ŚWIATŁEM
  Ochrona kolekcji przed promieniami UV jest niezbędna. Pozwala zachować oryginalny kolor opakowań przez lata.

WSZYSTKIE PARAMETRY POD KONTROLĄ

Urządzenie jest w stanie zapewnić wszelkie niezbędne parametry do optymalnego i bezpiecznego przechowywania kolekcji cygar. Pozwala dostosować optymalną dla przechowywanych cygar temperaturę oraz wilgotność powietrza. Zapewnia też odpowiednią wentylację przepuszczając zassane z otoczenia powietrze przez specjalny filtr węglowy. Dodatkowo humidor został wyposażony w specjalne szklane drzwi z warstwą ochronną nie przepuszczjącą promieni UV. Dzięki temu można przechowywać najlepsze cygara przez lata nie obawiając się, że utracą swoją jakość na skutek niekorzystnych warunków w otoczeniu. Duża pojemność urządzenia pozwala na bezpieczne przechowywanie pokaźnej kolekcji cygar.

SZEROKI WYBÓR KOLORÓW I OBIĆ

Humidor EuroCave charakteryzuje się pełną dowolnością w dostosowaniu jego wyglądu. Oprócz dwóch standardowych kolorów (”Nero”, ”Buflle”) do wyboru udostępniono także obicia skórzane oraz pełną gamę kolorów linii Collection.

CENNIK

DANE TECHNICZNE

PLIKI DO POBRANIA: