Humidor na cygara EuroCave

Przechowuj cygara rozważnie i z klasą

Podobnie jak dobre wina, cygara również wymagają odpowiednich warunków do ich przechowywania, tak aby mogły zachować swój niepowtarzalny charakter. Urządzenie pozwala dostosować optymalną dla przechowywanych cygar temperaturę oraz wilgotność powietrza.

Brak na rynku rozwiązań o równie wysokiej jakości, sprawia, że Humidor EuroCave jest aktualnie jedynym urządzeniem pozwalającym bezpiecznie i bezterminowo przechowywać wszystkie Twoje cenne cygara.

Humidor na cygara EuroCave został stworzony na bazie obudowy dla winiarek linii Revelation, został wyposażony w nastrojowe, bursztynowe oświetlenie wnętrza, dzięki czemu doskonale komponuje się ustawiony obok winairki. Tak jak winiarki Revelation, humidor wyposażymy w drzwi szklane z ramą lub szklane pełne. Oba typy drzwi wyposażone są w solidny zamek i komplet kluczy.

KRYTERIA ODPOWIEDNIEGO PRZECHOWYWANIA CYGAR

Kryteria, które należy spełnić aby cygara mogły zachować swój pełny potencjał:

 • STAŁA TEMPERATURA
  Idealna temperatura do przechowywania cygar powinna utrzymywać się w zakresie od 18-22°C
 • WILGOTNOŚĆ NA STAŁYM POZIOMIE
  W przypadku cygar przyjmuje się, że względna wilgotność powinna wynosić około 65-72%
 • STABILNE PRZECHOWYWANIE
  Zbyt częste przenoszenie cygar może uszkodzić ich strukturę. Dlatego niezbędne jest ich odpowiednie i stabilne przechowywanie.
 • NATURALNY OBIEG POWIETRZA
  Należy zapewnić stały dopływ zewnętrznego i przefiltrowanego powietrza. Jest ono niezbędne, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów i rozwojowi pleśni.
 • OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM
  Ochrona kolekcji przed promieniami UV jest niezbędna. Pozwala zachować oryginalny kolor opakowań przez lata.

URZĄDZENIE JEDNOTEMPERATUROWE

Humidor na cygara z jedną strefą temperatur, można ustawić w zakresie 15-20°C zapewniając tym samym najlepsze możliwe warunki do długotrwałego przechowywania cygar.

 • kontrolowana temperatura
 • odpowiednia wilgotność z możliwością regulacji
 • stała wentylacja przez filtr węglowy
 • ochrona przed promieniowaniem UV
 • ochrona przed wibracjami dzięki konstrukcji urządzenia

Dostępny w rozmiarze: S

WSZYSTKIE PARAMETRY POD KONTROLĄ

Urządzenie jest w stanie zapewnić wszelkie niezbędne parametry do optymalnego i bezpiecznego przechowywania kolekcji cygar. Pozwala dostosować optymalną dla przechowywanych cygar temperaturę oraz wilgotność powietrza. Zapewnia też odpowiednią wentylację przepuszczając zassane z otoczenia powietrze przez specjalny filtr węglowy. Dodatkowo humidor został wyposażony w specjalne szklane drzwi z warstwą ochronną nieprzepuszczającą promieni UV. Dzięki temu można przechowywać najlepsze cygara przez lata nie obawiając się, że utracą swoją jakość na skutek niekorzystnych warunków. Humidor pozwala na przechowywanie pokaźnej kolekcji cygar (700-1000 sztuk)

TRZY RODZAJE PÓŁEK

Półka APC – Jest to wysuwana taca prezentacyjna, wykonana z odpornego na butwienie drewna Egzotycznego (SIPO) i litego dębu. Umożliwia regulację przegórdek.

Półka ATC – Jest to wysuwana szuflada wykonana ze stali, szkła i litego drewna bukowego pozwalająca na przechowywanie wszelkiego rodzaju pudełek na cygara.

Półka ADF – Wykonana z bukowego drewna stała półka do przechowywania pudełek na cygara

CENNIK

1- Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez doliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do naszego magazynu w Poznaniu.

DANE TECHNICZNE

2- Wymiar uwzględnia separator z tyłu urządzenia. Nie uwzględnia klamki.

PLIKI DO POBRANIA: