EuroCave Tête-à-Tête

Elegancka dwustrefowa winiarka z systemem odpowietrzania.

Tête à Tête to mała wolnostojąca winiarka z przekrojem temperatur oraz zintegrowanym systemem odpowietrzania do 2 otwartych butelek, zapewniającym trwałość i świeżość win, nawet do 10 dni. Pozwala na doprowadzenie 12 butelek wina (białego lub czerwonego) do właściwej temperatury podania. Jest to elegancko wykończone urządzenie w czarnym kolorze, ze szklanymi drzwiczkami oraz szklanym blatem.

TEMPERATURA POD KONTROLĄ

Mała Multitemperaturowa winiarka, która pozwala rozłożyć temperaturę w urządzeniu w zakresie od 6°C na dole (wina białe i różowe) do 22°C na górze urządzenia (dla wina czerwonego).  Wystarczy ustawić wymaganą temperaturę w górnej lub dolnej części obudowy, a urządzenie automatycznie dostosuje temperaturę (różnica będzie wynosić 10°C) po przeciwnej stronie.

Urządzenie wyposażono też w przyjazny dla użytkownika dotykowy ekran, który pozwala precyzyjnie ustawić temperaturę, odpowietrzyć butelki czy też zarządzać oświetleniem wewnątrz szafy.

W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO TWOICH BUTELEK

Szafę wyposażono w pełne szklane drzwi zapewniające ochronę przed promieniowaniem UV. O bezpieczeństwo przechowywanych butelek dba system 10 „ramion sommeliera”

Nadmiar wilgoci w urządzeniu zbierany jest na specjalnej wysuwanej spod urządzenia tacce.

ŚWIEŻOŚĆ DO 10 DNI PO OTWARCIU

Zintegrowany system odpowietrzania zapobiega utlenianiu wina i pozwala na przechowywanie wewnątrz urządzenia 2 otwartych butelek nawet do 10 dni (w zalezności od wina i jego rocznika).

NASTROJOWE OŚWIETLENIE

Zintegrowane oświetlenie o bursztynowej barwie pozwala na łatwe rozczytanie etykiet, jednocześnie wzbogacając warstwę estetyczną urządzenia.

DANE TECHNICZNE I CENNIK

1- Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez doliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do jednego z naszych magazynów w Poznaniu lub Warszawie.

PLIKI DO POBRANIA