Linia La Première

Ekscytujące odkrycie, które może stać się początkiem prawdziwej pasji…

Kiedy kupujesz dobre wino, musisz wiedzieć, jak o nie zadbać. Winiarki La Première posiadają wszelkie kryteria niezbędne do zapewnienia odpowiednich warunków dla dojrzewania win, identyczne z panującymi w prawdziwych winnych piwnicach.

Pod odważnymi liniami tych winiarek kryje się solidność i całe doświadczenie marki dzięki któremu pewnie postawisz pierwsze kroki w świecie EuroCave. Wszystkie winiarki EuroCave  wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dobranych pod kątem ich odporności.

Winiarki La Première dzięki swojej wszechstronności znajdą zastosowanie nie tylko w domowym zaciszu, ale z powodzeniem mogą być też używane np. w nowoczesnych kawiarniach, wine barach czy restauracjach.

ZASTOSOWANIE

Winiarka 1-temperaturowa
Idealna do przechowywania i dojrzewania wina

Winiarkę La Première z jedną strefą temperatur, można ustawić w zakresie 6-18°C dzięki czemu będzie odtwarzać dokładnie te same warunki, które można znaleźć w naturalnej piwnicy, tak aby Twoje wina dojrzewały w najlepszych możliwych warunkach, na które składa się:
– kontrolowana temperatura
– odpowiednia wilgotność dzięki ściankom z wytłaczanego aluminium
– stała wentylacja
– ochrona przed promieniowaniem UV
– dodatkowa ochrona przed wibracjami dzięki konstrukcji szafy.

(Dostępne rozmiary: S, M i L)

Winiarka multi-temperaturowa
Doprowadza przechowywane wina do odpowiedniej temperatury serwowania

Posiada aż 10 stref temperaturowych (temperatura w urządzeniu rozłożona jest w zakresie od 5-20°C i pozwala na przechowywanie kilku rodzajów wina (różowego, białego i czerwonego) w jednym urządzeniu w odpowiedniej dla każdego z nich temperaturze serwowania.

(Dostępne rozmiary: L)

ROZMIARY I POJEMNOŚĆ

Linia eleganckich winiarek o minimalistycznym wzornictwie dostępna w 3 rozmiarach, oferująca pojemności:

od 50 do 98 butelek dla rozmiaru „S”
od 98 do 170 butelek dla rozmiaru „M”
od 146 do 230 butelek dla rozmiaru „L”

DRZWI

Linia La Première oferuje drzwi pełne lub szklane z czarną ramą. Drzwi w przypadku dużych modeli (L) wyposażone są w elegancki uchwyt ze stali nierdzewnej. W przypadku mniejszych modeli uchwyt został dyskretnie schowany z boku drzwi pozwalając na ich łatwe i nieinwazyjne otwieranie. Wszystkie drzwi wyposażone są w bezpieczny, otwierany kluczem zamek.

 

PANEL KONTROLNY

Linia Premiere została wyposażona w nowoczesny cyfrowy panel kontrolny pozwalający na szybką i prostą zmianę ustawień temperatury

 

OŚWIETLENIE

Umieszczone pod panelem kontrolnym diody LED świecą nastrojowym białym światłem, delikatnie oświetlając etykiety.

 

PÓŁKI

UNIWERSALNA PÓŁKA WIELOFUNKCYJNA Z DREWNA BUKOWEGO, Z EKOLOGICZNYM LAKIEREM WODNYM

Wielofunkcyjne półki przeznaczone są do przechowywania wszystkich typów butelek. Każda półka pozwala na używanie jej w jezdnej z 2 opcji  – stałej lub wysuwanej. Dzięki temu półki pozwalają na ułożenie wina w stos, ułożenie poziome lub pionowe, a także umożliwiają prezentacje etykiet.

 

 

PLAKIETKI INFORMACYJNE

Półki posiadają możliwość zastosowania opcjonalnych aluminiowych plakietek informacyjnych z możliwością ich własnoręcznego opisywania*.

*Pakiet 20 plakietek + 1 biały marker do ich opisywania do nabycia osobno.

CENNIK

Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO

DANE TECHNICZNE
2 – Włączając separator z tyłu / 690 mm bez separatora. Wymiary nie uwzględniają stalowego uchwytu. 3 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 4 -. 5 – Zużycie energii obliczone na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA:

  • OFICJALNA BROSZURA LINII PREMIERE
  • INSTRUKCJA DO WINIAREK LINII PREMIERE
  • PRZYKŁADOWE KONFIGURACJE PÓŁEK W WINIARKACH LINII PREMIERE
  • SCHEMAT MONTAŻU POD ZABUDOWĘ DLA WINIAREK LINII PREMIERE, PURE, REVELATION
  • BROSZURA Z INFORMACJAMI TECHNICZNYMI DOT. POSZCZEGÓLNYCH MODELI WINIAREK LINI PREMIERE