Linia Revelation

Idealne połączenie luksusu i nowoczesnej technologii…

Linia Revelation to prawdziwy klejnot wśród winiarek EuroCave. Dostępna w standardzie z najlepszym wyposażeniem oferowanym przez producenta, jest idealną kombinacją technologii i designe’u. Winiarka posiada jednocześnie wszystko czego możesz oczekiwać od profesjonalnej szafy na wino. Zaprojektowana, aby przechowywać wino w optymalnych i 100% bezpiecznych warunkach oraz przygotować je do podania w odpowiedniej temperaturze.

ROZMIARY, DRZWI I KOLORY

Linia eleganckich winiarek dostępna w 2 rozmiarach oferująca pojemności od 74 do 215 butelek.

Linia daje możliwość wyboru obudowy w jednej z dwóch wersji kolorystycznych (nero, buffle) lub opcjonalnie obudowy ze stali nierdzewnej.

Osobno wybierzemy również rodzaj drzwi:

Black Piano (lśniąca czerń) / Pełne szklane / Szklane z ramą ze stali nierdzewnej

Drzwi typu „Black Piano”

Drzwi „szklane pełne”

Wszystkie drzwi zostały też wyposażone w solidny zamek oraz komplet kluczy.

2 ZAKRESY TEMPERATUR DO WYBORU

Winiarki linii „Revelation” dostępne są w jednym z dwóch wariantów: z jedną strefą temperatur sprawdzającą się w przypadku dłuższego okresu przechowywania win lub wersja multitemperaturowa pozwalająca na utrzymywanie butelek w idealnej temeraturze do serwowania.

PANEL KONTROLNY

Linia Revelation została wyposażona w nowoczesny dotykowy panel kontrolny pozwalający na zarządzanie temperaturą oraz informujący o poziomie wilgotności jak również wyświetlający graficzne alarmy i ostrzeżenia.

PREZENTUJ SWOJĄ KOLEKCJĘ W ODPOWIEDNIM ŚWIETLE

Linia Revelation została wyposażona w specjalny, wolny od promieni UV system oświetlenia wnętrza urządzenia. Pas diod ciągnący się na około wnętrza kąpie przechowywane butelki w nastrojowym i eleganckim bursztynowym świetle. Oświetlenie można włączyć na stałe lub zaprogramować jego włączanie tylko w przypadku otwierania drzwi.

PÓŁKI „PLUS”

Półki linii Revelation zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów – zarówno te wysuwane, jak i stałe. W tej klasie półek znacznie poprawiono wygląd, ergonomię, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Dodatkowo każda półka została wyposażona w mechanizm wyciszający oraz spowalniający jej wysuwanie przy końcu szyny. Zmianie uległo również samo ”ramię sommeliera”, które jest bardziej stabilne i wytrzymałe.

W ręce użytkownika oddano też decyzję o wyborze koloru frontów (jasny dąb lub błyszcząca czerń). Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia stalowych plakietek (do 6 na półkę) pozwalających na indywidualne opisywanie przechowywanej zawartości.

CENNIK

Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO

DANE TECHNICZNE

1 – Kalkulacje przeprowadzone z użyciem drzwi pełnych. 2 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 3 – pakiet Acces: półki mieszane, wysówane i stałe – pakiet Premium: wszystkie wysówane. 4 – Zużycie energii obliczone z wykorzystaniem drzwi pełnych na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA