System regałów EuroCave „Modulo-X”

Nowoczesna biblioteczka winna, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania

Modulo-X umożliwia optymalne przechowywanie, eksponowanie i kategoryzowanie win. Czy to bezpośrednio w naturalnej piwnicy, czy oddzielonej szkłem części salonu lub w dedykowanym pomieszczeniu, ten modułowy system regałów na wino może być montowany w wersji liniowej, narożnej lub wyspowej, zgodnie z Państwa wymaganiami i kryteriami pomieszczenia, w którym ma się znajdować.

Lekka i dyskretna konstrukcja Modulo-X pozwala na dowolny układ półek i jest mocowana do ściany lub sufitu. Szerokość i wysokość konstrukcji może być regulowana w celu dostosowania do pomieszczenia i pozwala na zagospodarowanie przestrzeni do wysokości pomieszczenia!

Miłośnicy wina, którzy cenią design, spędzą wiele godzin na organizowaniu swojej kolekcji win, dzięki różnym opcjom ekspozycji butelek: w pozycji pionowej, pochylonej lub płaskiej z widocznymi etykietami.

Estetyka idzie tu również w parze z praktycznością dzięki opatentowanym, przestawnym ramionom na butelki „Main du Sommelier”, które dopasowują się do wszystkich kształtów butelek. Elegancja konstrukcji z czarnego, anodowanego aluminium uwydatniana jest dzięki subtelnemu oświetleniu, zamontowanemu na całej wysokości Modulo-X.

Regały zostały wyposażone również w opcjonalny system identyfikacji butelek przy pomocy stalowych nakładek z możliwością ich ręcznego podpisywania (w komplecie 6 stalowych nakładek i biały marker)

Uniwersalność, jakość i stabilność konstrukcji sprawia, że system Modulo-X przeznaczony jest zarówno dla prywatnych pasjonatów oraz koneserów win jak i do zastosowań profesjonalnych w hotelach, wine barach, czy prestiżowych restauracjach.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MODULO-X

 

 • Ponadprzeciętne walory dekoracyjne, nowoczesność, elegancja i estetyka.
 • Modułowość konstrukcji zapewnia całkowitą swobodę aranżacji, i pozwala dostosować system regałów pod każdą kolekcję win i do niemal każdej przestrzeni .
 • Ascetyczna, lekka konstrukcja z ultra odpornego, anodowego, czarnego aluminium zapewnia solidność i stabilność konstrukcji oraz komfort użytkowania.
 • Do wyboru dwie szerokości półek (44cm oraz 75cm) i dowolność w umiejscawianiu ich na odpowiedniej wysokości.
 • Możliwy montaż w układzie liniowym, narożnym lub wyspowym.
 • Możliwość mocowania do ścian (do 2.85m) jak i sufitu (do 3,40m).
 • Łatwy montaż, możliwy do przeprowadzenia przez jedną osobę.
 • Idealnie wkomponowane w projekt zintegrowane oświetlenie wraz z regulacją natężenia światła.
 • System regulowanych półek, wyposażonych w ramiona podtrzymujące „Main du Sommelier” przystosowane do wielu typów butelek.
 • Możliwość dowolnej prezentacji etykiet, zarówno w pozycji leżącej prostopadłej lub równoległej, nachylonej czy pionowej poprzez odpowiedni dobór półek.
 • Możliwość zastosowania płaskich drewnianych półek (w tym narożnej) o dowolnie regulowanej wysokości, pozwalających na przechowywanie np. skrzyń z winem.
 • Opcjonalny system identyfikacji butelek przy pomocy stalowych nakładek z możliwością ich ręcznego podpisywania.

WYBÓR MODUŁÓW POD WYSOKOŚĆ POMIESZCZENIA

 

PRZYKŁADOWY UKŁAD REGAŁÓW MODULO-X

  

PRZYKŁADOWE MAKSYMALNE ILOŚCI BUTELEK W ZALEŻOŚCI OD WYBRANEGO UKŁADU

 

  

DANE TECHNICZNE I CENNIK

 

PLIKI DO POBRANIA

OFICJALNA BROSZURA SYSTEMU REGAŁÓW EUROCAVE MODULO-X
INSTRUKCJA SYSTEMU REGAŁÓW EUROCAVE MODULO-X
BROSZURA TECHNICZNA SYSTEMU REGAŁÓW EUROCAVE MODULO-X
WYSOKOŚĆ POSZCZEGÓLNYCH MODUŁÓW ORAZ PROJEKT PRZYKŁADOWY