EuroCave – Linia 9000 (ShowCave)

Ekskluzywna ekspozycja najlepszych butelek

Linia innowacyjnych i nowoczesnych szaf do ekspozycji wina, stworzona z luksusowych materiałów najwyższej jakości. Połączenie nowatorskiej technologii z odważnym wzornictwem sprawia, że próżno szukać na rynku podobnych rozwiązań.

ShowCave został zaprojektowany tak aby idealnie wpasować się w wystrój każdego pomieszczenia. W razie potrzeby spełnia też wszystkie warunki niezbędne do umieszczenia urządzenia w zabudowie. Istnieje też możliwość połączenia ze sobą kilku urządzeń.

2 ROZMIARY

ShowCave dostępny jest w 2 wersjach – Jedno-drzwiowej o pojemności do 90 butek oraz dwu-drzwiowej o pojemności do 180 butelek.

STREFA TEMPERATUR

W zależności od przeznaczenia urządzenia (przechowywanie lub serwowanie) dostosujemy temperaturę wnętrza szafy w zakresie od 6°C do 18°C

STABILNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Butelki ułożone na „ramieniu sommeliera” rozmieszczone są na specjalnych stalowych poprzeczkach. Rozwiązanie to pozwala na bezpieczne przechowywanie niemal każdego rodzaju butelek. Na dodatek „ramię” może zostać umieszczone zarówno w pozycji leżącej jak i prezentacyjnej.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE

Szklane drzwi z wytrzymałą i przejrzystą szybą, ściany boczne z hartowanego szkła oraz oświetlenie LED, rozświetlające urządzenie od góry do dołu, dodatkowo odbijające się od lustra umieszczonego na tylnym panelu potęgują niesamowite wrażenie głębi oraz ekskluzywności

OPCJA ZABUDOWY I ROZBUDOWY

Linia zaprojektowana z myślą o ewentualnym montażu wewnątrz zabudowy. W razie potrzeby istnieje też możliwość złączenia ze sobą kilku urządzeń.

CENNIK

Ceny podane w cenniku są cenami Netto w walucie Euro (bez doliczonego podatku 23% VAT), zawierają w sobie cenę transportu od producenta (Francja) do klienta (Polska) lub do jednego z naszych magazynów w Poznaniu lub Warszawie.

DANE TECHNICZNE

1 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 2 – Zużycie energii obliczone na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA