Linia Compact

Gwarancja dopasowania i oszczędności miejsca…

Solidność oraz precyzja tej linii zapewniają odpowiednie warunki zarówno do przechowywania jak i serwowania win. W wersji wolnostojącej winiarki te mieszczą się nawet na niewielkiej przestrzeni. Wyrównane do poziomu blatu pasują idealnie do każdej kuchni, ponieważ ich wymiary zostały dokładnie skonsultowane z projektantami mebli kuchennych.

ROZMIARY, POJEMNOŚCI, DRZWI

Winiarki lini Compact są dostępne w 2 rozmiarach (duże i małe) w kolorze ”Nero”. Zależnie od wyposażenia mogą pomieścić od 38 do 167 butelek. Do wyboru zostały też oddane 3 rodzaje drzwi: szklane z czarną ramą, szklane pełne oraz drzwi techniczne (pozwalające na zamontowanie kuchennych frontów meblowych)


Compact V/S 059 (Mała)

drzwi szklane z ramą, pakiet półek „Acces” / drzwi szklane pełne, pakiet półek „Premium” / drzwi techniczne, pakiet półek „Premium”


Compact V/S 259 (Duża
)

drzwi szklane z ramą, pakiet półek „Acces” / drzwi szklane pełne, pakiet półek „Premium” / drzwi techniczne, pakiet półek „Premium”

DRZWI TECHNICZNE

Specjalne drzwi techniczne pozwalają na łatwy montaż kuchennych frontów meblowych, dzięki czemu urządzenie subtelnie wpasuje się w każdy kuchenny design.

WINIARKI DO ZABUDOWY

Winiarki linii Compact powstały przy współpracy z renomowanymi projektantami kuchennymi, którzy narzucili restrykcyjne normy co do wymiarów urządzenia, tak aby można było je idealnie wpasować w kuchenną zabudowę i nie tylko. Dodatkowo dzięki specyficznym wymiarom urządzeń linii Compact zaoszczędzisz sporo miejsca w swoim domu.

Wymiary urządzenia wyposażonego w drzwi techniczne (wysokość x szerokość x głębokość):
V/L 059 (Rozmiar S):  853 x 594 x 548 mm
V/L 259 (Rozmiar L): 1813 x 594 x 565 mm

STREFY TEMPERATUR

Urządzenia tej linii dostępne są w wersji z jedną strefą temperatur (ustawianą w zakresie od 5 do 22°C), lub z przekrojem temperatur (temperaturę w dolnej części urządzenia ustawimy w zakresie 5-12°C, w górnej 15-22°C)

UNIKATOWY SYSTEM WENTYLACJI

Winiarki lini Compact w pełni spełniają wymagania urządzeń przeznaczonych do umieszczenia w zabudowie meblowej. Małe wersje winiarek zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowany, działający od frontu system wentylacji. Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest wydajna praca zabudowanego urządzenia bez konieczności wycinania dodatkowych dziur do wentylacji.

Dzięki temu rozwiązaniu możliwa jest wydajna praca zabudowanego urządzenia bez konieczności wycinania dodatkowych dziur do wentylacji.

PÓŁKI

Winiarki EuroCave zostały tak zaprojektowane, aby dać użytkownikowi pełną dowolność w doborze półek, ich pojemności oraz umiejscowienia. Linia Compact oferuje wybór pomiędzy półkami wysuwanymi, stałymi lub prezentacyjnymi.

półki wysuwane – do 8 butelek / półki stałe – do 50 butelek / półki prezentacyjne – do 5 butelek pochylonych i 4 leżących

CENNIK

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO 2 – Anti-Tilt zapobiega przechylaniu się szafy w przypadku wolnostojącego ustawienia (bez zabudowy)

DANE TECHNICZNE

1- Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 2 – Zużycie energii obliczone z wykorzystaniem drzwi pełnych na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA