Linia Inspiration

Wina w Twojej kuchni

W wielu domach ich sercem jest kuchnia, której przeznaczeniem już dawno przestało być tylko gotowanie. Kuchnia stała się miejscem przypadkowych spotkań, pozostając otwarta dla rodziny i znajomych. Właśnie dla tego miłośnicy win coraz częściej decydują się na ich przechowywanie w kuchni. Specjalnie dla nich powstała linia Inspiration. Linia niesamowicie stylowych winiarek, zaawansowanych technicznie i pozwalająca na dopasowanie do praktycznie każdego wystroju pomieszczenia.

ROZMIARY, POJEMNOŚCI, DRZWI

Winiarki lini Inspiration są dostępne w 4 rozmiarach (bardzo małe, małe, średnie i duże) w kolorze ”Nero”. Zależnie od wyposażenia mogą pomieścić od 17 do 89 butelek. Do wyboru zostały też oddane 4 rodzaje drzwi: szklane pełne, szklane z ramą ze stali nierdzewnej INOX a także szklane z ramą techniczną oraz techniczne pełne, pozwalające na zamontowanie kuchennych frontów meblowych.

DRZWI TECHNICZNE

Specjalne drzwi techniczne pozwalają na łatwy montaż kuchennych frontów meblowych, dzięki czemu szafa subtelnie wpasuje się w każdy kuchenny design. Tylko w przypadku linii Inspiration istnieje możliwość zamówiena drzwi technicznych z szybą. EuroCave to jedyny producent urządzeń do przechowywania wina oferujący tego typu rozwiązania.

SZAFY DO ZABUDOWY

Szafy linii Inspiration powstały według panujących obecnie w przemyśle meblowym standardów, tak aby można było je idealnie wpasować w kuchenną zabudowę i nie tylko. Specjalnie dla linii Inspiration firma EuroCave postanowiła stworzyć model winiarki w rozmiarze Extra Small, idealnie komponujący się z innymi urządzeniami AGD do zabudowy.

STREFY TEMPERATUR

Wszystkie szafy tej linii dostępne są w wersji z jedną strefą temperatur, dowolnie ustawianą w zakresie od 5 do 22°C, co pozwala na przechowywanie wina w odpowiedniej temperaturze lub też przygotowanie do jego serwowania. Dodatkowo model M (Średni) dostępny jest w opcji z dwoma niezależnymi temperaturowo komorami. W przypadku modelu S (Małego) możemy skorzystać z wersji z przekrojem temperatur, co pozwala na przechowywanie różnych rodzajów wina doprowadzonych do odpowiedniej dla nich temperatury serwowania.

PRAKTYCZNY DESIGN I DBAŁOŚĆ O DETALE

Wyprofilowany panel sterujący, pozwala na łatwe otwieranie drzwi. Posiada też podświetlane przyciski.

Nastrojowe oświetlenie wnętrza urządzenia o pięknej bursztynowej barwie. Wolne od promieni UV.

Stworzona specjalnie dla linii Inspiration, półka typu „Service” pozwalająca na przechowywanie butelek w pozycji pionowej.

Półki wysuwane umożliwiające prezentację butelki w pozycji horyzontalnej.

Możliwość zastosowania specjalnych, dopasowanych do półek plakietek opisowych.

System próżniowego odpowietrzania pozwala na utrzymanie świeżości otwartej butelki wina do 10 dni. (tylko model D-INSP-M)

PÓŁKI „PLUS”

Półki linii Inspiration zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów – zarówno te wysuwane, jak i stałe. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższej klasy ergonomię, wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz bezkonkurencyjny design. Półki zostały wyposażone w najnowszą wersję ”ramienia sommeliera” zapewniając tym samym pełną stabilność przechowywanych butelek. Nowością jest też półka typu „Service” pozwalająca na przechowywanie w pionie nawet otwartych butelek. W ręce nabywcy ponownie oddano decyzję co do wyboru koloru frontów (jasny dąb lub błyszcząca czerń) oraz możliwość zastosowania stalowych plakietek z opisami (zamawiane osobno).

CENNIK

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO

DANE TECHNICZNE

1- Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 2 – Zużycie energii obliczone z wykorzystaniem drzwi pełnych na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA