O Eurocave

EuroCave to francuska firma będąca światowym liderem w produkcji specjalistycznych urządzeń do przechowywania i serwowania win.

Firma EuroCave od 1976 roku specjalizuje się w produkcji urządzeń do przechowywania i serwowania win. Głównym celem założycieli firmy było stworzenie specjalistycznego produktu, który zabezpieczy i podniesie jakość wina tak, aby jego miłośnicy mogli w pełni rozkoszować się swoja pasją. W ciągle zmieniającym się świecie firma dbała o to, aby rozwijać markę oraz zharmonizować jej tożsamość i wartości takie jak:

  • radość z degustacji wina
  • dbałość o jakość przechowywanych win
  • uniwersalność i niezawodność
  • połączenie nowoczesnej technologii z tradycją i kulturą.

Współcześnie marka EuroCave obecna jest na całym świecie. Wspierana przez sieć profesjonalnych dystrybutorów oraz wyszkolonych doradców sprzedażowych. Po niemal 40 latach EuroCave jest światowym liderem i synonimem łączącym prestiż, tradycję i nowoczesność.

EuroCave w swoim bogatym asortymencie posiada produkty przeznaczone zarówno dla klientów prywatnych jak i gastronomicznych (HoReCa).

Najsłynniejszym produktem funkcjonującym na całym świecie pod marką EuroCave są specjalistyczne szafy na wina będące odpowiednikiem idealnej piwniczki która jak wiadomo powinna posiadać odpowiednią temperaturę, wilgotność, wentylację, brak dostępu promieni słonecznych i być wolna od jakichkolwiek drgań czy wstrząsów. Te wszystkie wymienione kryteria oraz wiele innych ważnych elementów spełniają szafy EuroCave dostępne w różnych opcjach i konfiguracjach.

W asortymencie EuroCave znajduje się również wyposażenie piwniczek na wino takie jak modułowe systemy regałów czy specjalistyczne klimatyzatory.

Światowy sukces:

Produkty EuroCave zostały docenione na całym świecie zarówno przez domowych pasjonatów, wykwalifikowanych znawców wina jak i ekskluzywnych restauratorów. Światowy sukces firmy związany jest z umiejętnością dostosowywania się do potrzeb klientów. Pomimo ciągłego rozwoju, zmian technologii i stylistyki, marka EuroCave zawsze stawia wino na pierwszym miejscu. Aby stworzyć dorodne wino jakościowe musi nawiązać się dobre porozumienie pomiędzy plantatorem, enologiem oraz sommelierem. Dlatego produkty EuroCave wspomagane są przez najlepszych specjalistów tak aby klienci mogli otrzymać końcowy produkt najwyższej klasy.

Francuska Jakość:

Wytwarzanie wysokiej jakości urządzeń do przechowywania i serwowania win nie jest tylko kwestią technicznych rozwiązań i wiedzy teoretycznej. Wymaga też ludzkich zdolności i umiejętności. Pracownicy fabryki w Fourmies w północnej Francji są dumni z certyfikatu \”Origine France Garantie\” przyznanego winiarkom marki EuroCave. Certyfikat ten jest gwarancją jakości i niezawodności dla konsumentów we Francji i na całym świecie.