Linia 6000 Professional

Linia w pełni konfigurowalnych szaf na wino do zastosowań profesjonalnych.

Linia 6000 to flagowa linia EuroCave Professional. Stanowią ją zaawansowane technicznie szafy nowej generacji. Łączą one nowoczesną technologię ze stylowym designem oraz, dzięki energooszczędności (Klasa energ. A+), z szacunkiem dla środowiska.

Ich wnętrze tak samo jak w przypadku pozostałych linii pozwala na zastosowanie dowolnej konfiguracji półek. Jednakże w przeciwieństwie do pozostałych linii, do wyboru zostało odanych aż 8 rodzajów półek w wersji standard oraz 5 rodzajów w wersji „PLUS” (półek klasy Premium). Daje to wręcz nieograniczone możliwości ich konfiguracji. Opcjonalnie istnieje też możliwość wyposażenia szafy w okalające wnętrze oświetlenie LED oraz przedłużenia gwarancji do 5 lat.

SZEROKI WYBÓR

Linia oferuje pięć modeli szaf o maksymalnej pojemności do 182 butelek. Szafy dostępne w 3 wersjach: jedno, dwu oraz multitemperaturowej.

Do wyboru 3 rodzaje drzwi: praktyczne i oszczędne drzwi pełne, prezentacyjne szklane z ramą oraz designerskie szklane pełne.

Drzwi „szklane pełne”

Wszystkie drzwi zostały też wyposażone w solidny zamek oraz komplet kluczy.

PANEL KONTROLNY

Linia 6000 została wyposażona w nowoczesny dotykowy panel kontrolny pozwalający na zarządzanie temperaturą oraz informujący o poziomie wilgotności jak również wyswietlający graficzne alarmy i ostrzeżenia.

PREZENTUJ SWOJĄ KOLEKCJĘ W ODPOWIENIM ŚWIETLE

Szafy linii 6000 (nie dotyczy modelu 6170D) wyposażymy opcjonalnie w specjalny, wolny od promieni UV system oświetlenia wnętrza szafy. Pas diod ciągnący się na około szafy kąpie przechowywane w niej butelki w nastrojowym i eleganckim bursztynowym świetle. Oświetlenie można włączyć na stałe lub zaprogramować jego włączanie tylko w przypadku otwierania drzwi.

PÓŁKI

Szafy EuroCave zostały tak zaprojektowane, aby dać użytkownikowi pełną dowolność w doborze półek, ich pojemności oraz umiejscowienia. Linia 6000 oferuje wybór pomiędzy półkami wysuwanymi, stałymi lub prezentacyjnymi. Dodatkowo półki wysuwane wyposażone są w technologię „Main du Sommelier” – ramię sommeliera. Jego zadaniem jest stabilne i bezpieczne utrzymywanie butelek na półkach. Wykonane z materiałów pochłaniających wszelkie wibracje zapewnia doskonałą ochronę przechowywanych butelek. Odległości między półkami zostały tak obliczone, aby w pełni zabezpieczyć etykiety na butelkach, szczególnie mając na uwadze etykiety na butelkach od szampanów.


PÓŁKI
„PLUS”
(WYPOSAŻENIE OPCJONALNE)

Winiarki lini 6000 możemy opcjonalnie wyposażyć w półki „Plus” – specjalne półki, które zostały zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów – zarówno te wysuwane, jak i stałe. W tej klasie półek znacznie poprawiono wygląd, ergonomię, wytrzymałość i bezpieczeństwo. Dodatkowo każda półka została wyposażona w mechanizm wyciszający oraz spowalniający jej wysuwanie przy końcu szyny. Zmianie uległo również samo ”ramię sommeliera”, które jest bardziej stabilne i wytrzymałe.

W ręce użytkownika oddano też decyzję o wyborze koloru frontów (jasny dąb lub błyszcząca czerń). Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia stalowych plakietek (do 6 na półkę) pozwalających na indywidualne opisywanie przechowywanej zawartości.

CENNIK

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO.

DANE TECHNICZNE

1 – Kalkulacja przeprowadzona z użyciem drzwi pełnych. 2 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 3 – Zużycie energii obliczone na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA