Linia 5000 Professional

Linia stworzona z przeznaczeniem do zabudowy

Szafy lini 5000 zostały w pełni przystosowane do umieszczenia w zabudowie kuchennej. Ich wymiary zostały odpowiednio pomniejszone i dostosowane do panujących standardów. Dodatkowo zostały wyposażone w specjalny system wentylacji pozwalający na frontalne odprowadzanie powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu unikniemy konieczności wycinania w meblach dodatkowych otworów wentylacyjnych.

Linia oferuje cztery modele szaf na wino o maksymalnej pojemności do 118 butelek w wersji jedno oraz multitemperaturowej. Ich wnętrze tak samo jak w przypadku pozostałych linii pozwala na zastosowanie dowolnej konfiguracji półek, w zależności od aktualnych potrzeb. Linia oferuje dwa rodzaje drzwi do wyboru: szklane z ramą oraz szklane pełne. Obie wersje zostały wzmocnione metalową płytą zapewniającą ochronę przed nieumyślnym kopnięciem. Szafy linii 5000 spełniają wszelkie wymogi odpowiedniego przechowywania win, dodatkowo zapewniając im pełną izolację termiczną oraz ochronę przed drganiami, zapachami czy szkodliwym promieniowaniem UV.

MODUŁOWE WYPOSAŻENIE

Stabilny system wysuwanych półek z litego drewna bukowego pozwala na składowanie butelek na leżąco jak i również ich prezentacje.

PRECYZYJNE ZARZĄDZANIE TEMPERATURĄ

Elektroniczny wyświetlacz pozwala na łatwą kontrolę temperatury w zakresie od 5-22 °C.

SZAFY DO ZABUDOWY

Szafy linii 5000 posiadają pomniejszone i ustandaryzowane wymiary, tak aby można było je idealnie wpasować w kuchenną zabudowę i nie tylko. System wentylacji umieszczony frontalnie pozwala na wymianę powietrza bez konieczności wycinania dodatkowych otworów wentylacyjnych.

TWOJE WINA NA WIDOKU

Drzwi wyposażone w najwyższej jakości szkło, chronią zawartość szafy (również przed promieniami UV),  jednocześnie pozwalając na prezentację jej zawartości dzięki nakładce AOPRES.

CENNIK

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO. 2 – Anti-Tilt zapobiega przechylaniu się szafy w przypadku wolnostojącego ustawienia

DANE TECHNICZNE

1 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 2 – Zużycie energii obliczone na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

PLIKI DO POBRANIA