Linia 4000 Professional

Spraw aby karta win stała się największym atutem Twojej restauracji

Zagwarantuj swoim klientom wina zawsze gotowe do degustacji i idealnej temperaturze serwowania. Dzięki modułowości, zaawansowanej technologii i atrakcyjnemu wzornictwu, seria 4000 posiada wszystkie cechy, przez które urządzenia EuroCave są rozpoznawane i cenione na całym świecie.

 

 

Linia oferuje dwa modele winiarek o maksymalnej pojemności do 230 butelek w wersji jedno oraz multitemperaturowej. Ich wnętrze tak samo jak w przypadku pozostałych linii pozwala na zastosowanie dowolnej konfiguracji półek, w zależności od aktualnych potrzeb.

Linia oferuje dwa rodzaje drzwi do wyboru: szklane z ramą oraz pełne.

Szafy linii 4000 spełniają wszelkie wymogi odpowiedniego przechowywania win, dodatkowo zapewniając im pełną izolację termiczną oraz ochronę przed drganiami, zapachami czy szkodliwym promieniowaniem UV.

 

 

DRZWI DO WYBORU

Drzwi pełne

Drzwi szklane z ramą

Zarówno drzwi pełne jak i szklane zostały wyposażone w solidny uchwyt ze stali nierdzewnej.

 

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ KOLEKCJI

Dostęp do zawartości Twojej winiarki jest zabezpieczony zamkiem. Dodatkowo Twoje wino chronione jest przez system wizualnych alarmów informujących o otwartych drzwiach, nieprawidłowej temperaturze czy wilgotności, konieczności wymiany filtra węglowego czy błędach czujników.

 

PRECYZYJNE ZARZĄDZANIE TEMPERATURĄ

Elektroniczny wyświetlacz pozwala na łatwą kontrolę temperatury.

 

ZINTEGROWANE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Dwie diody LED pozwalają na doświetlenie wnętrza urządzenia jasnym światłem.

 

JEDNA PÓŁKA – WIELE ZASTOSOWAŃ

Wielofunkcyjne półki przeznaczone są do przechowywania wszystkich typów butelek. Każda półka pozwala na używanie jej w jezdnej z 2 opcji  – stałej lub wysuwanej. Dzięki temu półki pozwalają na ułożenie wina w stos, ułożenie poziome lub pionowe, a także umożliwiają prezentacje etykiet.

 

 

WIELE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI

 

PLAKIETKI INFORMACYJNE

Półki posiadają możliwość zastosowania opcjonalnych aluminiowych plakietek informacyjnych z możliwością ich własnoręcznego opisywania*.

*Plakietki i biały marker do ich opisywania do nabycia osobno.

 

CENNIK

1 – Wszystkie ceny podane są w walucie EURO i są cenami NETTO

 

DANE TECHNICZNE

1 – Podane wartości odnoszą się do tradycyjnych butelek typu Bordeaux. 2 – Zużycie energii obliczone z wykorzystaniem drzwi pełnych na podstawie wyników uzyskanych przez 24 godziny w standardowych warunkach testowych (25°C)

 

PLIKI DO POBRANIA