WINE ART

W pełni mobilny wine bar ubrany w nowoczesny, uniwersalny design…

Dwie niezależne temperaturowo komory, pozwalają koneserom na przechowywanie ulubionych win w perfekcyjnych warunkach. Wbudowane pompy próżniowe zapobiegają oksydacji, a system zarządzania wilgotnością powietrza utrzymuje optymalną temperaturę wewnątrz urządzenia, przez co wino po otwarciu utrzymuje swoją świeżość przez wiele dni!

DWIE BUTELKI W IDEALNEJ TEMPERATURZE SERWOWANIA

W celu uzyskania z wina pełni satysfakcji oraz wydobycia wszystkich aromatów wino musi być doprowadzone do odpowiedniej temperatury. Dla czerwonych win jest to około 16oC, dla win białych około 8oC. Właśnie z tego powodu Wine Art został wyposażony w system 2 niezależnych temperaturowo komór, które pozwalają doprowadzić 2 butelki wina białego i/lub czerwonego do idealnej temperatury serwowania.

WINO ŚWIEŻE NAWET KILKA DNI PO OTWARCIU

Raz otwarte wino może być z powrotem umieszczone w komorze urządzenia Wine Art. Urzadzenie zostało wyposażone w innowacyjny próżniowy system odsysania powietrza z butelek. Takie rozwiązanie minimalizuje ryzyko utleniania i pozwala zachować świeżość wina nawet do 10 dni (w zależności od wina oraz jego rocznika) po jego otwarciu!

PANEL STEROWANIA PRZYJAZNY UŻYTKOWNIKOWI

DANE TECHNICZNE I CENA

PLIKI DO POBRANIA