Winiarka EuroCave Klimatyzator INOA

Producent:
EuroCave
Typ sprzętu:
Klimatyzator

Więcej zdjęć

Opis:

Winiarka wyprodukowana w całości w jednej fabryce. Klimatyzator Inoa jest najcichszym klimatyzatorem na rynku stworzonym w konkretnym celu - zapewnienia idealnych warunków do przechowywania wina w Twojej piwnicy! Jednocześnie zastosowana w nim technologia oszczędzania energii chroni środowisko oraz nie nadwyręża Twojego budżetu. Inną ważną cechą klimatyzatora EuroCave INOA jest jego łatwość montażu.


Główne cechy klimatyzatora INOA to:

- System automatycznego ustawiania prędkości wentylacji w zależności od temperatury połączony z szczególnie cichymi  wentylatorami zapewnia niebywale dyskretne działanie klimatyzatora.

- Ogranicza do minimum "wysychanie" powietrza w piwnicy, jak i również odprowadza jego nadmiar zapewniając naturalny poziom wilgotności

- Posiada systemy automatycznego doboru mocy oraz utrzymywania stałych optymalnych warunków w piwnicy przy jak najniższym poborze energii.

- Możliwość dopasowania do każdej piwnicy (montaż w ścianie, wewnątrz pomieszczenia, w pomieszczeniu obok, odprowadzanie powietrza na zewnątrz itp. ...)

Do pobrania:
- Broszura Informacyjna "INOA"
- Instrukcja obsługi klimatyzatora "INOA"
- EuroCave - Katalog detaliczny 2016
UA-87592430-1